Soproni Sportiskola U15 - Győr KC
106 - 57
(27-12,29-10,26-17,24-18)
Czukor Bence:
Gratulálok a srácoknak, a mérkőzés elejétől kezdve óriási tűzzel és azzal a koncentrációval játszottunk, mint amit megbeszéltünk. Képesek voltunk kellő higgadtsággal kezelni a mérkőzés súlyát és a begyakorolt feladatokat maximálisan végrehajtani. Bele-bele csúsztak hibák itt-ott a gépezetbe, de ez ennek a korosztálynak a velejárója. Ami kifejezetten tetszett az az akaraterő, amivel vetődtek egy eladott labda után vagy akár egy szabad labdára, azt fantasztikus volt nézni!
Szerintem sokat dobott a srácok felfogásán, hogy előző héten megtudtuk magunkat mérettetni az Inter Bratislavával, ott látták mi az a szint amihez edzük őket.
Beszédes, hogy az első összecsapáson 5 ponttal kaptunk ki és szűk két hónap leforgása alatt mennyit tudtunk előre lépni.
Köszönjük ellenfelünknek a sportszerű játékot, további sok sikert kívánok nekik a bajnokságban.
Kellemes ünnepeket mindenkinek, jó pihenést. Jövőre ugyan, ilyen akaraterővel és szorgalommal folytatjuk tovább a munkát a célunk felé.
Hajrá Sopron!
Hajrá Sportiskola!