Megnyertük a régiónkat!

2024.03.21. csütörtök 16:30 - Győr, Egyetemi Edzőcsarnok
Győri KC - Soproni Sportiskola KA SMAFC 46-85 (11-16, 14-29, 14-16, 7-24)
 
 
SSI KA SMAFC: Kiss V. 24/9, Kisbéri K. 14/9, Pethő B. 12, Dallos M. 11, Waron B. 2
Cserék: Radványi B. 12/6, Varga-Köppel Z., Galambos M. 4, Bali M. 1, Áder N. 5, 
 
Vezetőedző: Farkas Dávid
 
 
Farkas Dávid - nyilatkozat:
Gratulálok játékosaimnak a győzelemhez és a csoportelsőséghez. Le a kalappal előttük, többen komoly sérülten/betegen is vállalták a játékot, átérezve a mai mérkőzés súlyát, összeszorították a fogukat és a CSAPAT érdekében végig dolgozták a negyven percet, egymást húzva a nehéz pillanatokban. Amikor a csoportbeosztást megkaptuk, tudva, hogy csak egy csapat jut tovább, nem gondolták sokan, hogy ide érhetünk, hiszen a Körmend "A" csapata tavaly 8. helyen végzett az országban, a Falco "B" csapata a selejtezőben ütött ki minket, a Győr "A" csapata pedig szintén egy szívós, jó szerkezetű csapat. A többiek ellen pedig szintén nem lehetett hibázni, mindamellett, hogy párhuzamosan az U20-as bajnokságban is helyt állunk hétről-hétre. A fiúk azonban percről-percre, óráról-órára és napról-napra fejlődtek, kőkeményen dolgoztak rengeteg hétvégét is edzésekre áldozva, többször mérkőzés utáni napokon is. Eközben igazi csapattá értek és bebizonyították, hogy bárhol és bármikor lehet rájuk számítani, ez nekem többet ér mindennél, hogy ilyen embereket nevelhetek!!! Az U20-as bajnokságból még két forduló hátra van, itt megpróbálunk maximumot nyújtani, majd egy kis pihenő után megkezdjük a felkészülést az U18 további küzdelmeire! Köszönjük a szülőknek, hogy ennyien elkísértek minket Győrbe és ma is szurkoltak nekünk, hogy elérhessük céljainkat!