Győzelem az utolsó hazain!

2024.03.10. vasárnap 15:00 - Sopron, Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Soproni Sportiskola KA SMAFC - Falco KC Szombathely "B" 90-65 (20-18, 27-13, 23-19, 20-15)

SSI KA SMAFC: Kiss V. 19/3, Kisbéri K. 10/6, Pethő B. 13/3, Dallos M. 14, Waron B. 5
Cserék: Radványi B. 3, Bali M., Varga-Köppel Z. 17/6, Galambos M. 3/3, Áder N. 6

Vezetőedző: Farkas Dávid

Farkas Dávid - nyilatkozat:
Büszke vagyok a fiúkra, hiszen a szezonban hazai pályán nem sikerült minket megverni és ma is megvalósítottuk az első félidőben amit terveztünk. Sajnos a harmadik negyed elején Kiss Vince bokasérülése rányomta a bélyegét a hátralevő időszakra, a melankolikus hangulatban lejátszott közel két negyedben szerencsére sikerült megtartani előnyünket. Negyven percre vagyunk attól a céltól, amiben a szezon előtt kevesen hittek, azon leszünk, hogy maradjunk is bármennyien, mégis elérjük ezt!!!