2023 Junior döntő aftermovie

Nem csak a játékosok voltak felkészültek a pályán, a szervezők is felejthetetlenné tették a junior döntőt Sopronban.

A visszajelzések szerint minden résztvevő jól érezte magát, és legalábbis a rendezvény hangulatát tekintve, elégedetten távozott Sopronból, a Nemzeti Fiú Junior Bajnokságról, ahol a Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia szervezte meg a háromnapos döntőt. A soproni Novomatic Arénában a palánkok alatt és a pályán kívül is komoly munka folyt - ahogy az egy döntőhöz illik, s azokhoz a srácokhoz és a mögöttük álló szakmai stábokhoz is, akiket már nem sok választ el a profiktól...

- A Soproni Sportiskola közössége örömmel vállalta a feladatot, mert úgy gondoljuk, a rendezés joga egyben a munkánk elismerése is - mondja dr. Szekeres Csaba, az akadémia elnöke.

Bajnok csapat

A döntőről készített videó jól visszaadja a torna színvonalát, a csapatok és a szervezők munkájának eredményét. Az már a soproniaknak hab a tornán, hogy a rendező csapat hozta el az aranyérmet is.