XVI. NYÁRI NAPKÖZIS KOSÁRLABDA TÁBOR

TISZTELT SZÜLŐK! KEDVES GYEREKEK!

A Kosárlabda Akadémia Sopron 2021. június 16-18, június 21 – június 25, június 28 – július 2, július 5-9. között idén is megszervezi XVI. NYÁRI NAPKÖZIS KOSÁRLABDA TÁBORÁT.
Étkezés: ebéd (fő étel, limonádé, gyümölcs/müzli szelet)
A tábor részvételi díja június 16 – 25.: 33.000.- Ft
A tábor részvételi díja egy hétre: 23.000.- Ft
A tábor részvételi díja két hétre: 40.000.- Ft
A tábor részvételi díja három hétre 55.000.- Ft
A tábor helyszíne: Novomatic Aréna, Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Az összeg tartalmazza a foglalkozások, a terembérlet, az ebéd, a szervezés alatt álló program költségeit, valamint a tábor emblémájával ellátott póló árát
A tábort vezetik : Utánpótlás edzőink
A táborban általános iskolás, alsó tagozatos gyerekek,(legidősebb 2009 születésű) fiúk vehetnek részt. Szívesen látunk olyan gyermekeket is, akik még nem tagjai az egyesületnek ! A tábor minden nap 8.00 – 16.00 óra között tart
Jelentkezni e-mailben E-mail: sopronisportiskola@gmail.com Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet a sportirodán: +36 20/ 440 60 19 A befizetés készpénzben az edzőknél, lehetséges.
Jelentkezési határidő: 2020. június 4. péntek
Befizetési határidő: 2020. június 10. csütörtök

„A sportiskolában dolgozó valamennyi szakember komolyan gondolja, hogy mi nem kosarasokat nevelünk, hanem embereket, akik éppen kosárlabdáznak.
Ha ezt a célt megvalósítjuk, akkor már nem volt hiába, hogy megalakítottuk a Sportiskolát.”

Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia – Ahol a kosárlabda születik

A SMAFC és az SKC felnőtt férfi csapatok kizárólagos utánpótlás bázisa!