Vissza az A csoportba!!! (U14-2005)

Nemzeti Fiú Serdülő Bajnokság – Alapszakasz II. – Észak-nyugati régió

Soproni Sportiskola KA/A – Soproni Sportiskola KA/B 90:58

(31:11, 22:16, 26:12, 11:19)
2018.10.14. (vasárnap), 9.00 – Sopron, Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI KA/A: Schaul Mihály 11, Beszprémi Attila 11, Varga Gellért, Woditsch Tamás 15, Kedmenecz Kerecsen 2, Róth Zsigmond 6, Németh Áron 5, Pokker Erik 6, Tian Taoning 12, Kalmár Kristóf 3, Kulik Rajmund 5, Hajnal Mátyás 14.

Bali Ádám:

„Furcsa volt a mérkőzés, hisz a két hazai együttes játszott egymás ellen, tele barátokkal. A mérkőzést komolyan tudták venni a srácok és a fizikális fölényünknek köszönhetően nyerni is tudtunk. Mindkét csapat szépen játszott, tudta gyakorolni a taktikai elemeket. Szerencsére mindenkinek volt esélyem lehetőséget adni. Gratulálok a csapatomnak.”

Soproni Sportiskola KA/A – OSE Lions 73:68

(20:8, 18:25, 15:16, 20:19)
2018.10.14. (vasárnap), 15.00 – Sopron, Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI KA/A: Schaul Mihály 2, Beszprémi Attila 4, Kalmár István 2, Woditsch Tamás 19, Biacsics Péter, Róth Zsigmond 2, Németh Áron 6, Pokker Erik 12, Tian Taoning, Kalmár Kristóf 2, Kulik Rajmund 8, Hajnal Mátyás 10.

Bali Ádám:

„A csoport döntő mérkőzését az oroszlányi csapat ellen vívtuk, ahol egy közel 2 m magas játékos az alapember. Rendkívül jól kezdtük a mérkőzést, azonnal magunkhoz ragadtuk a lehetőséget és magabiztos előnnyel vártuk a második negyedet. Itt jött pályára a magas játékos, de Németh Áron rendkívüli munkát végzett és nem engedte kibontakozni ellenfelünket. A csapat igazi CSAPATként küzdött és harcolt egymásért. Minden pályára lépő játékos plusz erőt és lendületet vitt a parkettre. A végjáték kiélezett volt, de szerencsére nem remegett meg a kezünk, így kiharcoltuk a jogot, hogy visszakerüljünk az A csoportba! Büszke vagyok a játékosokra, mind a 14 főre és már bátran mondhatom, hogy igazi CSAPAT lettünk!
Hajrá Sopron! Hajrá Sportiskola!”