Vasárnap a Szolnok lesz az ellenfelünk

Fiú Junior Bajnokság – Alsóházi keresztjáték

Az alsóházi keresztjátékban junior csapatunk a szombathelyi fiatalok ellen lépett parkettra. Az első félidőben a vas megyei csapatnak sikerült érvényesítenie fizikai fölényét és így egy megnyugtathatónak mondható, 13 pontos előnyről várhatta a második félidőt, melyben biztos győzelmet aratott fiatal és fáradó együttesünk ellen.

Vasárnap 9 órakor, a Szolnok ellen a 7. hely megszerzése a cél.

Szombathelyi Kosárlabda Akadémia – Soproni Sportiskola/A 85:61

(21:17, 22:13, 27:11, 15:20)
2016.04.23. szombat, 10:00 – Budapest, Simon János Sportcsarnok
Részletek >>>

SSI/A: Füzi 16/3, Németh M. 4, Werner 16, Papp 11/3, Polgárdy 6/3, Schaul 5, Soós 3/3, Garab D., Garab G. Nagy D.

Svajda Gábor:

„Nagyon örülök, hogy a tegnapi vereség után a csapat így állt hozzá ehhez a mérkőzéshez. Igazi csapatként, jó támadó és védő játékkal tudtuk megnyerni ezt a mérkőzést. Gratulálok a csapatomnak, készülünk holnap az ötödik helyért.”

Meszlényi Róbert:

„Nagyon fásultan, fáradtan mozogtunk. A Szombathely sokkal frissebb volt, több játékosa van, mint nekünk. Jól forgatta őket ezért, sajnos a masodik félidőre nagyon elfáradtunk. Sok volt ez a négy mérkőzés a srácoknak, megérdemelten győzött a Szombathely ilyen arányban.”