U16: most a Vasasé volt a végjáték

Fiú Kadett Bajnokság – Rájátszás – Alsóház

A közelmúltban a srácok óriási bravúrt végrehajtva nyerni tudtak a Vasas otthonában.

A visszavágón Papp Barna vezérletével kimondottan jól kezdtek a srácok, de a második negyedben a jól védekező, Németh Márkot kikapcsoló, fővárosiak ledolgozták hátrányukat kiegyenlítettek. Szünet után Schaul Levente is felnőtt a feladathoz, sajnos Werner Viktor az elmúlt napokban betegeskedett, ez látszott rajta. A második félidőben végig fej-fej mellett haladt a két társaság, egészen 71:71-ig. Ahogy Budapesten a mi fiainknak, most a fővárosi fiúknak estek be a végén extra dobások, így nagy küzdelemben, remek mérkőzésen a vendégek győztek.

Nyugat

Részletek >>>

Soproni Sportiskola/A – Vasas Akadémia/B 76:80

(21:15, 15:21, 23:23, 17:21)
2014.03.01. szombat, 10:30 – Sopron, Vasvilla

SSI/A: Horváth 6, Papp 36/3, Schaul 20, Werner, Németh 6. Cs: Gászner, Füzi 3, Soós 3/3, Polgárdy, Garab G. 2, Bíró.

Sterbenz László:

„Jó hangulatú, nagy iramú meccset játszottunk, sok-sok ilyen meccs kell a fiúknak a fejlődéshez.”