U12 SKC beszámoló

 

Soproni Sportiskolás Bivalyok: Soproni Széchenyi Kosárlabda Akadémia 85:60

Frissen , nagy elánnal kezdtük a mérkőzést , aminek meg volt az eredménye . Sorra szereztük kosarainkat ami mellé jó védekezés is párosult , mindenkinek volt egy szemrevaló megoldása . A második félidőben már teljesen a saját kezünkbe vettük az irányítást és magabiztos győzelmet arattunk a szezon legjobb játékával ! Gratulálok a fiúknak az extra teljesítményükhöz.

 

 

Soproni Sportiskolás Bivalyok: Soproni Tigrisek A 58:48

A második mérkőzésünket játszottuk egymás után , látszott a fiúkon a fáradtság . Nehezen születtek kosaraink , de nagyon keményen és harcosan játszottunk . Mindenki oda tette magát a győzelemért , ami sikerült is ! A meccs végére már mi irányítottunk a játékot és nem engedtük ki kezünkből a győzelmet ! Szép munka volt , gratulálok a csapatnak !