Toborzó – Hunyadi

2017. szeptember 7-én a Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola és Óvoda intézményében jártunk, ahol az 1-4. osztályos tanulók részére tartott toborzót a Soproni Sportiskola és a Soproni Darazsak Akadémia.

Farkas Dávid:

„A fiúkat a Sopron KC felnőtt csapatából Takács Norbert és az exhunyadis Élő Bálint képviselte, míg a Sopron Basket női felnőtt csapatát Határ Bernadett és a szintén volt hunyadis Czukor Dalma és Böröndy Dominika képviselték.
A toborzón részt vett a Sopron Basket újdonsült vezetőedzője, a spanyol Roberto Iniguez is, aki aktívan kivette a részét a toborzóból.
A játékosok először egy labdás bemutatót tartottak, majd egy ziccergyakorlatot mutattak be a tanulók számára.
Ezután a lelkes és bátor nebulók beálltak a »nagyok« közé és egy közös dobóversennyel zárták a jó hangulatú Toborzót.
Folytatás jövő héten a Deák Téri Általános Iskolában.”

Tovább a galériához >>>