Toborzó – Deák

2017. szeptember  12-én utolsó állomásához érkezett a Soproni Sportiskola és a Soproni Darazsak Akadémia közös toborzója.

Farkas Dávid:

„Ezúttal a Deák Téri Általános Iskolában jártunk, ahol szintén nagy létszámban jelentek meg az alsó tagozatos tanulók.
A Sopron KC együttesét a csapatkapitány Dénes Gábor, valamint Kántor Olivér, míg a Sopron Basket női csapatát Jelena Milovanovic és Bakó Patricia képviselték.
A forgatókönyv hasonló volt az előzőekhez, először egy labdás ügyességi feladattal »melegítettek« a játékosok, majd jobb és bal oldali ziccerekkel, zsákolásokkal és triplákkal szórakoztatták a gyermekeket.
Zárásként a két Deák Téri edzőnk Bali Ádám és Erdősi Gyula választottak ki a lelkes gyerekek közül több fiút és lányt és jött az immár szokássá vált dobóverseny a két csapat között.
A toborzó végén Sportiskolás mezek is kiosztásra kerültek, melyet boldogan viseltek új tulajdonosai.”

Tovább a galériához >>>