Színvonalas mérkőzést játszottak a Párducok

ORSZÁGOS KENGURU BAJNOKSÁG – 4. RÉGIÓ, „B” CSOPORT – OROSZLÁNY

Ose Simbak  – Soproni Sportiskola Hunyadis Párducok 91:83 (23-19,27-25,21-24,20-15)

 Soproni Sportiskola Hunyadis Párducok – Villámló Tigrisek/A  75-60 (24-19,12-17,26-13,13-11)

A csapat Oroszlányban résztvevő tagjai: Boska Tamás, Gadácsi Bence, Hanyvári Zalán, Horváth Bence, Kiss Nimród, Kocsis Zoltán, Kotlik Pál, Laczkó Levente, Láng Olivér, Pósa Csaba.

 

Palkovits Tamás Péter: „Úgy hiszem, a mai helyzetben már az is öröm, hogy mérkőzéseket játszhattunk. Az már csak „hab a tortán”, hogy csoportunk mindhárom találkozója színvonalas, izgalmas, küzdelmes volt. Nagyon örülünk, hogy egyet közülük sikerült megnyernünk és reméljük, hogy legközelebb már minden játékosunk ott lehet a mérkőzéseken! Szép volt fiúk!”