Sopronkövesdi Toborzó

Toborzóink tovább folytatódtak a múlt héten. Másik állomásunk a Sopronkövesdi Általános Iskola volt, ahol ugyancsak a Soproni Darazsak Akadémiával közösen vettünk részt. A Sopron KC férfi és a Sopron Basket női NB I-es csapatainak játékosai tartottak bemutatót, majd az érdeklődőkkel közösen végeztek technikai feladatokat, végül dobóversennyel zárták a nagy sikerű foglalkozást.
Akadémiáink a már meglévő tanítványokkal együtt várják a csoportba azon fiú és leány gyerkőcöket, akik még nem kosaraznak, de szeretnének játékos foglalkozásokon megismerkedni a kosárlabdával, elsajátítani az alapokat, és mindeközben remek közösségünkben, hasznosan tölteni az időt!
Az első edzés jövő héten, szeptember 11-én, szerdán 15.30 órakor kezdődik az iskola tornatermében.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Gyere hozzánk kosarazni!