Soproni Sportiskola KA U16/B edzőmérkőzés

2019. szeptember 11. szerda, 18:15

Szombathely, Bolyai Gimnázium
 
Szombathelyi Sportiskola U16 “B” – Soproni Sportiskola KA U16 “B” 63-30 (14-10, 17-1, 16-9, 16-10)
 
SSI: Holló 9/6, Kalmár K. 4, Mentes 3/3, Schaul 4, Gönczi 7
Cserék: Kalmár I., Varga M. 3/3, Vass, Németh, Varga G., Róth
 
Farkas Dávid, edző:
“Kadett csapatunkkal is az első idei felkészülési mérkőzésünk volt, melyen érthetetlen okokból a két középső negyedben elfelejtettük azokat a taktikai és technikai elemeket, melyeket augusztus óta próbálunk gyakorolni.
Ellenfelünk a kiemelt bajnokság selejtezőjében már 3 tétmérkőzésen is túl van, így előrébb járnak mint mi, de a 2005-ös játékosaimnak egyelőre nem fekszik a kadett bajnokság stílusa és “harcmodora”. Dolgozunk tovább és hiszem, hogy a bajnokság kezdetére át tudunk lépni a korosztályváltás nehézségein és fel tudjuk venni a kesztyűt, melyet ma az öltözőben hagytunk…”
 
Hajrá Sopron!
Hajrá Sportiskola!