Sólymaink is megkezdték…

Kerekesszékes Bajnokság – Alapszakasz, 2. forduló

Az elmúlt hétvégén kerekesszékes kosárlabdázóink, a Soproni Sportiskolás Sólymok is elkezdték bajnoki küzdelmeiket. Az első tornát mi rendezhettük, a Novomatic Arénában, ahol városunk másik csapata a Soproni Tigrisek és a többszörös Magyar Bajnok, budapesti Törekvés voltak a vendégeink.
A soproni derbi a harmadik negyedig nyitott volt, ám az utolsó tíz percben Taschner ellenállhatalan játéka végleg eldöntötte a mérkőzés kimenetelét a Tigrisek javára. A budapesti kerekesszékesek egyelőre még mindkét helyi csapatnak túl nagy falatnak bizonyultak.
A lényeg azonban, hogy embertársaink példát mutathattak küzdésből, technikából és barátságból is nekünk kilátogató nézőknek.

Soproni Sportiskolás Sólymok – Soproni Tigrisek 26:49

2016.11.06. vasárnap, 10:00 – Sopron, NOVOMATIC Aréna
Részletek >>>

Soproni Sportiskolás Sólymok – Törekvés SE

2016.11.06. vasárnap, 14:00 – Sopron, NOVOMATIC Aréna
Részletek >>>

Tovább a galériához >>>