Sikeresen kezdett U14B csapatunk!

Az U14 ‘b-s csapatunk Szombathelyen kezdte meg az idényt, méghozzá nagy sikerrel. 
 
Soproni Sportiksola Akadémia – VUKE 83-33 (32-8, 8-9, 12-10, 27-6)
 
Legjobb dobók: Dallos M 3, Béres M 10, Keszei D 6, Waron B 5, Bali M, Kovács E 4, Palotai M 8, Németh B 7, Joó L 12, Pethő B 2, Porrogi I 8, Porrogi A 18
 
Az első közös bajnoki mérkőzésünk volt ez a csapattal és egyből két meghatározó játékos nélkül álltunk fel, Nyikos Balázs és Flasár Zalán iskolai kötelességinek tettek eleget. Féltem tőle, hogy nehezen fogunk kezdeni, de eszméletlen jól kezdtünk, jól járt a labda, keményen és agresszíven védekeztünk és állvahagytuk az ellenfelet. A második negyedben sajnos megílletődötten játszottunk, sorra hagytuk ki az üres helyzeteinket. A második félidőre úgy jött ki a csapat, hogy igenis mindenki be akarja bizonyítani, hogy többet tudnak annál, mint amit a második negyedben láttunk. Ez sikerült is, és magabiztos 50 pontos győzelmet arattunk az első mérkőzésünkön!
 
 
Soproni Sportiksola Akadémia – Zalakerámia ZTE KK “B” 78-51 (19-12, 29-9, 20-16, 10-15)
 
Legjobb dobók: Dallos M 2, Béres M 10, Flasár Z 7, Kovács E 8, Palotai M 4, Nadzon-Hercegfalvi L 2, Németh B 8, Joó L 8, Pethő B 4,  Nyikos B 12, Porrogi I , Porrogi A 13
 
 
A csoport döntője következett, aminek a tétje a B csoprtba való feljutás volt. Ennek megfelelően mentünk ki a parkettre. Az első pillanattól kezdve uraltuk a mérkőzést, a mi akaratunk érvényesült az utolsó percéig. Sikerült megvalósíteni azokat a taktikai utasításokat amiket kértem tőlük és azokból üres ziccereket tudtunk dobni. Büszke vagyok a csapatomra, nagyon szépen küzdöttek! Köszönöm az előző edzőknek, Barlai Tamásnak és Doncsecs Kittinek a felkészítést, remek munkát végeztek a srácokkal!
 
Köszönjük a szülőknek a szurkolást!
 
Irány a B csoport!
Hajrá Sopron!
Hajrá Sportiskola!