Sikeres tizedik év

Ma délután – 2015. június 14. – tartotta egyesületünk a 2014/2015-ös évad zárását.

Dr. Szekeres Csaba elnökünk örömmel ismertette a tizedik év eredményeit, melyek közül a kadett csapatunk országos bajnoki címe kívánkozott az élre. Közvetlenül mögötte a kenguru ezüstérem sorakozott. Természetesen, a többi sikerünknek is örül mindenki és főként annak, hogy immáron 6 ovikosaras, 5 előkészítő csoportunk mellett, 14 versenyző csapatunkban közel ötszáz fiatal sportolását, emberré nevelését bízták ránk szüleik. Megtisztelő, egyben felelősségteljes feladat ez.

Horváth József szakmai vezetőnk a korosztályok legügyesebbjeit hívta ki (akiknek kiválasztása nem volt könnyű feladat), majd Pojbics Szabolcs (SKC ügyvezetője), Sabáli Balázs (SKC vezetőedzője), Csaplár-Nagy Arnold (SMAFC menedzsere) segítségével adták át a megérdemelt díjakat.

Legjobbak:

 • Kulik Junior,
 • Keller Bendegúz,
 • Nyikos Barnabás,
 • Pallag Adrián,
 • Csendes Péter,
 • Hajnal Kristóf,
 • Csátaljay Barna,
 • Horváth Máté,
 • Horváth Krisztián,
 • Soós Bence,
 • Horváth Csaba,
 • Tukovics Balázs.

Vetés Imre Díj:

 • Vámosi Dávid.

Molnár Csaba Díj:

 • Szekeres Zalán.

A programot a kosárlabdázás és focizás mellett, egy kis grillezés tette emlékezetessé.

Soha rosszabb évadot!

Tovább a galériához >>>