Serdülőink Zalaegerszegen mérettettek meg

 

Soproni Sportiskola KA SKC/A – Zalaegerszek KK 71-75 (14-23, 23-18, 18-16, 16-18)

Dobók: Vida M 11/3, Szabadvári Á 6 Kozma F 2, Moser M 9/3, Wilfing D 2, Németh V 9/3, Kerling B, Janzsó O 13/3, Horváth B 10/3, Nagy Z 9/3, Németh-Hajnal Cs 

Tizenegy fővel utaztunk el a fordulóra, köztük a sérüléssel küzdő Moser Mátéval, aki vállalta a játékot! Tudtuk, ha meg akarjuk nyerni a mérkőzést az egerszegiek legmagasabb és legponterősebb játékosát kell megállítanunk, amit egy jóval kisebb játékosra bíztunk. Márk küzdött becsülettel és sikerült limitálnia az ellenfelét. Szoros mérkőzésen maradtunk alul, de tudjuk, hogy több volt bennünk, de ezt ma nem így akarták az égiek! 🙂
Büszke vagyok a fiúkra, mert végig volt tartásunk és nem adtuk fel! 

 

Soproni Sportiskola KA SKC/A – Budafok/A 62-60 (9-24, 25-9, 8-19, 20-8)

Dobók: Vida M 12/6, Szabadvári Á 2, Kozma F 4, Moser M 7/3, Wilfing D 4, Németh V 2, Kerling B, Janzsó O 6, Horváth B 13, Nagy Z 9, Németh-Hajnal Cs 3

Nem életünk mérkőzést játszottuk le, de ebből a mérkőzésből sokat tudunk tanulni! Hogyan kell visszajönni hátrányból és szoros végjátékban, hogyan kell pontot szerezni és türelmesnek lenni. Remélem a következő fordulóra mindenki egészséges lesz és be tudjuk bizonyítani, hogy mi jobbak vagyunk! 

Gratulálok a CSAPATnak a hétvégi győzelemhez!

Dolgozunk tovább, hisz céljaink vannak! 
Hajrá Sportiskola!