Serdülőink hatodikak lettek

Fiú Serdülő Bajknokság – Döntő – Helyosztók

Vasárnap egy nagyon izgalmas, kiélezett mérkőzésen az utolsó pillanatok döntötték el az 5. hely sorsát. Sajnos, nem mi szereztük meg, de a fiúk hozzáállását nem érheti szemrehányás, mindent megtettek a siker érdekében. Eredményük így is dícséretet érdemel!

Soproni Sportiskola/A – Zsíros Akadémia Kőbánya /A 70:73

(21:18, 17:16, 12:13, 20:26)
2016.05.29. vasárnap, 11:00 – Debrecen, Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Részletek >>>

SSI/A: MESZLÉNYI 8/3, Csendes 2, Schöll 6, Balogh, BELLA 16/3, Kertész, Simon 2, Tabajdi 3, Graf 5, VÁMOSI 10, GÁSZNER 8, CSÁTALJAI 11.
Zsíros Akadémia Kőbánya: Pafféri 2, Szidor B. 5/3, Szidor L., SEMMELVEIS 13, Györkös 7/3, Vámos, Papp 7, KOLOK 15, SZŰK 15, Imolay 9, Vasas, Uhlik.
Bali Ádám:
„Kiélezett végjátékban sajnos nekünk jött ki rosszul a lépés, pedig a fiúk nagyon nagyot küzdöttek. Gratulálok ellenfelünknek, de a srácaimnak is, hiszen mi vagyunk az ország hatodik legjobb csapata. Büszke vagyok rájuk.”
Tápai Zsolt: 
„Nagyon boldogok vagyunk, hogy sikerült megszereznünk az ötödik helyet, nekünk ez felért egy bajnoki címmel, pláne egy ilyen mérkőzésen, ami úgy gondolom, hogy egy igazi kosárlabda mérkőzés volt. Gratulálok a csapatomnak az egészéves munkájához.”

Tovább a galériához >>>