Romániába, Marosvásárhelyre utazik az U11-es és az U12-es csapatunk

U11 Baby No Borders PEAK Cup – Group B

2018. február 3–6. – Marosvásárhely, Románia

U12 Mini No Borders PEAK Cup – Group B

2018. február 7–10. – Marosvásárhely, Románia
 

Barlai Tamás:

„Előbb az U11-es csapat utazik a tornára, velük ez lesz az első ilyen közös utunk és tornánk. A srácok nagyon várják már ezt az utat, én is várakozással tekintek a feladat elé, hiszen még nem szerepeltünk ilyen hosszabb tornán. Meglátjuk mire lehetünk képesek, a fontos, hogy amit eddig tanultunk, azt meg tudják mutatni a gyerekek. 2-án, pénteken, indulunk és 7-én, szerdán, érkezik meg a csapat.
Az U12-es csapat 6-án, kedden, indul és 11-én, vasárnap, fog megérkezni. Velük már sok ilyen többnapos tornán vettünk részt, a cél az lenne, hogy finomítsuk kicsit a játékunkat és tudjuk javítani a hibáinkat.
Meglátjuk mire lesz elég mind a két csapatnál a lelkesedés, de ezek a tornák mindig nagyon jó csapat.összekovácsoló programok szoktak lenni. Ha tudunk jó, kemény meccseket játszani és kicsit előrelépni, én már elégedett leszek.”