U14 regionális bajnokság, alapszakasz 1. Forduló

Győr,2020

Soproni Sportiskola Akadémia/B – ZTE/B  61-51 (21-8, 7-14, 16-13, 17-16)

Dobók: Dallos M 5, Béres M 7/3, Waron B, Flasár Z 9/3, Bali M, Kovács E 3, Palotai M 2, Németh B 8, Joó L 12, Pethő B 4, Nyikos B 11, Porrogi I

Remekül, szinte álomszerűen kezdtük a mérkőzést. 3 perccel a első negyed vége előtt 21-0-át mutatott az eredményjelző. A második negyedben a játékunk döcögött, de szerencsére a második félidőre is sikerült felpörögni és végig kontrollálva a játékot, csapatként sikerült győznünk.

Soproni Tigrisek/A – Soproni Sportiskola Akadémia/B 77-67 (22-28, 16-7, 24-17, 15-15)

Dobók: Dallos M 2, Béres M 3,Keszei D, Flasár Z 3, Kovács E 6, Palotai M 6/3, Nadzon-Hrczegfalvi L, Németh B 14, Joó L 9, Pethő B 2, Nyikos B 22, Porrogi A

A csoport döntője volt ez a mérkőzés. Jól kezdtük a meccset, dinamikusan és okosan játszottunk, ám megint a második negyedben bátortalanul és megilletődötten játszottunk és egy olyan előnyt épített ki az ellenfelünk, amit sajnos nem sikerült behoznunk. Rengeteg hibával játszottunk, megint az alapokkal volt a baj. Ziccereket hagytunk ki, támadó lepattanókat engedtünk és a szabad labdákra nem úgy vetődtünk, mint ellenfelünk. Ők most jobban akarták ezt a mérkőzést.