Rajtolt a Junior Bajnokság!

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, Nyugati csoport, 1. forduló

2019.09.29. 17:45
Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi Vendéglátó Szakképző Iskola tornaterme 

Soproni SI – Falco Kc Szombathely 58-70 (19-21, 13-15, 16-23, 10-11)

SSI: Simon 10, Schöll 22, Csátaljai 8/3, Balogh, Vámosi 7/3, Csere: Tabajdi 7/3, Wilcsinszky, Kiss 2, Graf 2, Kovács, Szilágyi

Bors Miklós: “Első bajnoki mérkőzésünk falco csapatával vívtuk hazai pályán. Nem volt ismeretlen az ellenfél számunkra, edzőmérkőzést játszottunk egymás ellen a felkészülés során. Első perctől kezdve, egy agresszív hangulatot akartunk teremteni a védekezésben. Meglepetést akartunk okozni az ellenfélnek. Úgy gondolom sikerült is a mérkőzés nagy részén ezt fenntartani a folyamatos védekezés váltásunknak köszönhetően. Támadásban próbáltunk gyors játékot játszani, ez sajnos meccs végéhez közeledve teljesen lelassult. Egész mérkőzésünket meghatározott minket, a rossz lepattanózás. A csapatot dicséri, mind ennek ellenére 3,5 negyeden keresztül mérkőzésben voltunk. De nem engedhetünk meg az ellenfélnek ennyi második esélyt.”

Gyerünk tovább!

Hajrá sportiskola!

Hajrá Sopron!