++++ PROGRAM 17.hét ++++

 

SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA-SMAFC/B – FALCO-VULCANO ENERGIA KC SZOMBATHELY U18B

Április 27., szerda19:30 – 21:30

Novomatic Arena, Kisterem

Fiú Junior Bajnokság
 
 
U11 Jamboree ARENA
Április 30., szombat09:00 – 15:00
Novomatic Arena, Sopron
Kosárpalánta, Ovikosár,U11

 

Soproni Sportiskolás Vadbivalyok – Esztergomi KE
Április 30., szombat11:00 – 13:00
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U12 Vadbivalyok
 
 
Soproni SI KA SKC/A – NKA Pécs/B
Április 30., szombat12:00 – 14:00
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Sopron, Ady Endre út 5, 9400 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság
 
 
DMTK – Soproni SI KA SMAFC/B
Április 30., szombat12:00 – 14:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság
 
 
CREDOBUS Mosonmagyaróvár Tigriskölykök – Soproni Sportiskolás Vadbivalyok
Április 30., szombat12:30 – 14:30
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U12 Vadbivalyok

 

SOPRONI SPORTISKOLA KA U16/C – GYŐRI KC/B
Április 30., szombat16:00 – 18:00
Krasznai csarnok, Sopron
Fiú Kadett Bajnokság

 

Soproni SI KA SMAFC/B – Alba Fehérvár
Április 30., szombat16:00 – 18:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság
 
 
Soproni SI KA SKC/A – Soproni Tigrisek/A
Április 30., szombat18:00 – 20:00
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Sopron, Ady Endre út 5, 9400 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság
 
 
MEAFC-Jezsuita/B – Soproni SI KA SMAFC/B
Május 1., vasárnap09:00 – 11:00
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Dunaharaszti, Eötvös u. 52, 2330 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság,

 

SZEDEÁK/A – Soproni SI KA SKC/A
Május 1., vasárnap11:00 – 13:00
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Sopron, Ady Endre út 5, 9400 Magyarország
Fiú Serdülő Bajnokság

 

Soproni Sportiskolás Bivalyok – Körmendi Törpördögök/A
Május 1., vasárnap12:00 – 14:00
Körmendi Városi Sportcsarnok
Körmend, Kossuth Lajos u. 36, 9900 Magyarország
U12 Bivalyok

 

RICSILLA – Soproni Sportiskolás Bivalyok
Május 1., vasárnap13:30 – 15:30
Körmendi Városi Sportcsarnok
Körmend, Kossuth Lajos u. 36, 9900 Magyarország
U12 Bivalyok

 

A Serdülő Bajnokság fordulóinak soproni mérkőzéseit élőben közvetítjük YOUTUBE CSATORNÁNKON !