PROGRAM :: 16.hét

 

SOPRONI SI KA SKC/A—BUDAPESTI HONVÉD SE/A

Április 19., kedd16:30 – 18:30

Krasznai csarnok, Sopron

Fiú Kadett Bajnokság

 

Szorgos Darazsak – Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok
Április 23., szombat09:00 – 11:00
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok – MVM-OSE TKC U11
Április 23., szombat10:30 – 12:30
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
AF-DUNAÚJVÁROSI SÁRKÁNYOK – SOPRONI SPORTISKOLA KA U16/C
Április 23., szombat11:00 – 13:00
Fiú Kadett Bajnokság
 
CREDOBUS Mosonmagyaróvár Kenguruk – Soproni Sportiskolás Bivalykölykök
Április 23., szombat12:45 – 14:45
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Deákos Bivalyok – Zsákoló Darazsak
Április 23., szombat12:45 – 14:45
BECSA – Gym & Fitness Soproni Sport és Szabadidő Központ
Sopron, Csengery u. 30, 9400 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Bivalykölykök – Harcias Kenguruk
Április 23., szombat15:15 – 17:15
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok – MVM-OSE Párducok
Április 24., vasárnap10:00 – 12:00
Krajnyik “Akác” András Sportcsarnok
Oroszlány, Fő tér 2, 2840 Magyarország
U11 – Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Bivalyok – Ifjú Sólyomfiókák
Április 24., vasárnap11:00 – 13:00
BECSA – Gym & Fitness Soproni Sport és Szabadidő Központ
Sopron, Csengery u. 30, 9400 Magyarország
U11Kenguru Kupa

 

Győri KC Vizslák – Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok
Április 24., vasárnap11:15 – 13:15
Krajnyik “Akác” András Sportcsarnok
Oroszlány, Fő tér 2, 2840 Magyarország
U11Kenguru Kupa
 
Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok – Tatai SE Aprók
Április 24., vasárnap12:30 – 14:30
Városi Sportcsarnok
Bábolna, Toldi Miklós u. 24, 2943 Magyarország
U11 Kenguru Kupa
 
Győri KC Kenguruk – Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok
Április 24., vasárnap13:45 – 15:45
Városi Sportcsarnok
Bábolna, Toldi Miklós u. 24, 2943 Magyarország
U11 Kenguru Kupa

 

SOPRONI SPORTISKOLA KA U16/C – AF- TATABÁNYAI MEDVÉK
Április 24., vasárnap14:00 – 16:00
Fiú Kadett Bajnokság