//// PROGRAM 13.hét ////

 

TATAI SE – SOPRONI SPORTISKOLA KOSÁRLABDA AKADÉMIA-SMAFC/B
Április 1., péntek19:00 – 21:00
Városi Sportcsarnok
Bábolna, Toldi Miklós u. 24, 2943 Magyarország
Fiú Junior Bajnokság Regionális
 
 
Soproni Sportiskolás Bivalykölykök – Soproni Sportiskolás Deákos Bivalyok
Április 2., szombat09:00 – 11:00
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
Győri KC Kenguruk – Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok
Április 2., szombat12:45 – 14:45
Győr Egyetemi Edzőcsarnok 1-es pálya (SZKA)
Kenguru Kupa
 
 
SOPRONI SI KA SMAFC/B—DEAC KA U16/B
Április 2., szombat15:00 – 17:00
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Sopron, Ady Endre út 5, 9400 Magyarország
Fiú Kadett Bajnokság

 

Soproni Sportiskolás Gárdonyis Bivalyok – Villámló Tigrisek ’’A’’
Április 2., szombat15:15 – 17:15
Győr Egyetemi Edzőcsarnok 1-es pálya (SZKA)
Kenguru Kupa
 
 
Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok – Hunyadis Darazsak
Április 3., vasárnap09:00 – 11:00
Novomatic Aréna
Sopron, Lackner Kristóf u. 48, 9400 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
MVM-OSE Simbák – Soproni Sportiskolás Bivalyok
Április 3., vasárnap10:00 – 12:00
Krajnyik “Akác” András Sportcsarnok
Oroszlány, Fő tér 2, 2840 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok – Szorgos Darazsak
Április 3., vasárnap10:00 – 12:00
Városi Sportcsarnok
Bábolna, Toldi Miklós u. 24, 2943 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
Csípős Darazsak – Soproni Sportiskolás Hunyadis Bivalyok
Április 3., vasárnap10:15 – 12:15
Novomatic Aréna
Sopron, Lackner Kristóf u. 48, 9400 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
DEAC KA U16/B—SOPRONI SI KA SMAFC/B
Április 3., vasárnap11:00 – 13:00
Krasznai Ferenc Sportcsarnok
Sopron, Ady Endre út 5, 9400 Magyarország
Fiú Kadett Bajnokság

 
 
Tatai SE Aprók – Soproni Sportiskolás Lackneros Bivalyok
Április 3., vasárnap12:00 – 14:00
Városi Sportcsarnok
Bábolna, Toldi Miklós u. 24, 2943 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
Soproni Sportiskolás Bivalyok – Soproni Tigrisek A
Április 3., vasárnap12:30 – 14:30
Krajnyik “Akác” András Sportcsarnok
Oroszlány, Fő tér 2, 2840 Magyarország
Kenguru Kupa
 
 
SOPRONI SPORTISKOLA KA U16/C – AJKA
Április 3., vasárnap13:00 – 15:00
Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
Sopron, Ferenczy János u. 7, 9400 Magyarország
Fiú Kadett Bajnokság Regionális
 
 
DEBRECENI KA U18/A—SOPRONI SI KA SKC/A
Április 3., vasárnap14:30 – 16:30
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Debrecen, Kossuth u. 44, 4024 Magyarország
Fiú Junior Bajnokság
 
 
KECSKEMÉTI KA/A—SOPRONI SI KA SKC/A
Április 3., vasárnap15:00 – 17:00
Mercedes-Benz Sport Akadémia
Kecskemét, Olimpia u. 1, 6000 Magyarország
Fiú Kadett Bajnokság