Nyolc mérkőzés óta veretlenek serdülőink (U14A)

Fiú Serdülő Bajnokság – Területi Alapszakasz IV. – Észak-nyugati régió

A csoport

Részletek >>>

Soproni Sportiskola/A – Körmendi Törpördögök 76:65

(18:20, 20:21, 15:15, 23:9)
2016.11.19. szombat, 10:00 – Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI: Nyikos, Csendes 9, Graf 18, Balogh 2, Csátaljay 1, Meszlényi 9/3, Wilcsinszky, Rácz 13, Kovács 2, Rokob, Hajnal 17, Rádonyi 5.

Soproni Sportiskola/A – Szombathelyi Sportiskola KA/A 74:56

(20:11, 18:24, 16:12, 21:9)
2016.11.19. szombat, 17:00 – Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma

SSI: Nyikos 2, Csendes 18, Graf 11, Balogh 4, Csátaljay, Meszlényi 18/3, Wilcsinszky, Rácz 6, Kovács, Rokob, Hajnal 16, Rádonyi.

Csátaljay Gábor:

„Az alapszakasz negyedik fordulójában két győzelmet szereztünk, ezzel újra az Észak-nyugati régió élén végeztünk. Első mérkőzésünkön a Körmend letámadó védekezése ellen sok hibával játszottunk. Támadásban sok eladott labda jellemezte a játékunkat, a másik oldalon pedig az egy-egy elleni védekezéssel akadtak problémáink. Három negyeden keresztül futottunk az eredmény után, majd a záró negyedre összeállt a védekezésünk, és végül nem túl jó játékkal, de sikerült megszereznünk a győzelmet. A siker leginkább annak köszönhető, hogy a fiúk végig nagyon akarták a győzelmet, és egymást segítve, hajtva óriásit küzdöttek. Második mérkőzésünkön a szebbik arcunkat mutattuk, több jó egyéni teljesítmény mellet ismét csapatként nyertünk. Sokáig egy szoros, izgalmas mérkőzést játszottunk a szombathelyi fiúk ellen, a negyedik negyedben tudtunk csak megnyugtató előnyt szerezni. Nem könnyítette meg a helyzetünket, hogy Vámosi Dávid sérülés miatt nem tudott a forduló mérkőzésein játszani, de a srácok érte is küzdöttek! Büszke vagyok a csapatra, gratulálok a két győztes mérkőzéshez!”

U14A_2016-2017

hátsó sor:
Csátaljay Gábor (vezetőedző), Vámosi Dávid, Hajnal Kristóf, Gráf Maximillián, Rácz Máté, Wilcsinszky Ádám, Kovács Máté
első sor:
Rokob Zsombor, Rádonyi Ákos, Csátaljay Péter, Meszlényi Róbert, Balogh Levente, Csendes Péter, Nyikos Barnabás