Nehéz volt, de sikerült!

Nemzeti Junior Bajnokság, Rájátszás – Piros csoport

Budapest, Ludovika Aréna
2023. március 17.
 
Budapesti Honvéd SE/A – Soproni SI KA SKC/A   64 – 67  (11-21, 28-11, 14-22, 11-13)
 
SSI: Tóth D. 10/6, Bősze G. 4, Gadácsi D. 2, Keller B. 21/6, Flasár B. 26/6. Cserék: Woditsch T. 3/3, Szekeres Á., Kedmenecz K., Nyerges M. 1, Ölbey T., Wratscko P.

 
 
Carlos Vallejo:
“A Ludovika Arénában mindig nehéz játszani. Nagyon tetszik a Honvéd játékstílusa, ellenfelünk sokat fejlődött a legutóbbi találkozásunk óta. Kiélezett meccset játszottunk, mindkét csapatnál a védekezésen volt a hangsúly. Nagyon büszke vagyok arra, hogy a csapat képes legyőzni a nehézségeket. Sokmindenben kell még fejlődnünk, de jó úton haladunk. Mostantól a következő mérkőzésre koncentrálunk, ahol szeretnénk visszavágni a debreceni csapatnak.”