Nagy riválist vertek juniorjaink

 

Fiú Junior Bajnokság, Alapszakasz, Főtábla I – „B” csoport

2022. 11. 12.

Pécs, Nemzeti Kosárlabda Akadémia

 

NKA Pécs/A – Soproni SI KA SKC/A   71 – 90  (18-27, 24-26, 17-19, 12-18)

SSI: Tóth D. 16/3, Bősze G. 2, Woditsch T. 8/6, Keller B. 16/3, Flasár B. 32/3. Cserék: Gadácsi D. 10/6, Monostori K. 3, Kedmenecz K. 3/3, Szekeres Á., Wratschko P., Ölbey T.

 

Carlos Vallejo:

„Ebben a szezonban eddig ezért a győzelemért kellett legjobban megdolgoznunk. Az elsődleges célunk az volt a mérkőzésen, hogy a lehető legnagyobb erőbedobással játsszunk, ez sikerült. Tudtuk, hogy olyan csapattal állunk szemben, akik nagyon hatékonyan alkalmazzák a gyorsindításokat, lerohanásokat. Ezért szerettünk volna kevés eladott labdával, és a megfelelő dobóhelyzetek kiválasztásával játszani, ezt a mérkőzés nagy részében sikerült megvalósítani.

Nagyon elégedett vagyok a srácok edzésmunkájával, napról napra fejlődünk. A jó hír számunkra, hogy még nagyon sok olyan terület van, amiben előre tudunk lépni.”