Mindent a csapatért

Kenguru Bajnokság – 5-forduló – D csoport

2020.02.15. Győr

Harcias Kenguruk – Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 11 – 50 (0-12,5-11,4-15,2-12)
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok – Győri KC Vizslák 2 – 0 (57 – 39)

Csátaljayné Áder Patrícia
Nagyon rossz előjelekkel vágtunk neki az idei harmadik győri utazásunknak. A hetet az influenzajárvány és két sajnálatos sérülés miatt csak négyen tudtak végig edzeni. Az indulás előtt többen is jelezték, hogy betegségük ellenére velünk tartanak, így 10 fővel tudtunk kiállni a mérkőzésekre. Volt, aki pár másodpercet, volt, aki néhány percet tudott csak pályán tölteni, mégis a szezon eddigi legjobb játékát produkálták a srácok. Mindkét mérkőzésen igazi csapatjátékot mutatva, végig koncentrálva küzdöttek egymásért, a csapatért. Büszke vagyok RÁTOK srácok, nagyon jó úton jártok! Köszönöm a szülőknek a rengeteg segítséget!

Hajrá Sportiskola!

Hajrá Sopron!