Megvan az első

Fiú Serdülő Bajnokság – Döntő – Keresztjáték

A mai nap első mérkőzésén együttesünk a másik csoport harmadik helyezettjével, a Szombathely csapatával találkozott. A két csapat a hagyományoknak megfelelően szoros, izgalmas mérkőzést játszott, ám szakítva a korábbi találkozókkal, ezúttal mi győztünk. Így holnap az 5. helyért mérkőzhetünk a Zsíros Akadémia ellen.

Szombathelyi Kosárlabda Akadémia – Soproni Sportiskola 61:63

(15:23, 12:12, 16:10, 18:18)
2016.05.28. szombat, 10:00 – Debrecen, Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
Részletek >>>

Szombathelyi KA: Gosztola 4, Sipos 5, Sövegjártó 6, Krepli 2, Varga Á. 2, KENÉZ 15, Rédei 13, Földes, NÁRAI 14/3, Kiss, Pajor, Varga B.
SSI/A: Meszlényi , Csendes 2, SCHÖLL 7, BELLA 11/3, Kertész, Simon 6, Tabjdi 8, Kemény, Graf 2, GÁSZNER 16, Hajnal 2, Csátaljai 9.

Váradiné Szarka Ildikó:

„Gratulálok a csapatomnak, nagyszerűen küzdöttek, de azt meg kell tanulniuk, hogy a két játékvezető is hozzátartozik egy kosárlabda mérkőzéshez. Gratulálok a Sopronnak.”

Bali Ádám:

„Büszke vagyok a srácokra, hogy a tegnapi vereség után fel tudtak állni, és megmutatták azt, hogy hogyan kell tiszta szívvel küzdeni. A Szombathelytől sajnos kétszer is kikaptunk az alapszakaszban, de amikor a legjobban kellett oda tudtuk tenni magunkat. Gratulálok a csapatomnak!”

Tovább a galériához >>>