Megérdemelten nyert az ellenfél (U16A)

Fiú Kadett Bajnokság – Alapszakasz – Nyugat

Soproni Sportiskola /A – Alba Fehérvár/A 50:72 

(13:28, 13:8, 13:19, 11:17)
2018.01.19. péntek, 17:30 – Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Részletek >>>

SSI/A: Balogh 1, Schöll 19/6, Simon 9/9, Tabajdi 1, Kemény, Vámosi,  Csátaljay  B.  13/6, Hajnal 4, Gráf 3. 

Meszlényi Róbert:

„Ellenfelünk kiemelkedik az U16-os mezőnyből, véleményem szerint komoly esélyük van akár a végső győzelemhez is. Így is kezdték a mérkőzést, megfojtották a támadásainkat és ellentmondást nem tűrően támadtak. Nem tudtuk tartani őket.
A második tíz percben a védekezés-váltással sikerült megtörni a lendületüket, de a rengeteg kihagyott büntető miatt nem tudtunk sokkal közelebb kerülni hozzájuk. Különben az egész mérkőzés alatt pocsékol dobtunk a vonal mögül (28/9). A második félidőben is inkább csak a küzdelem domborodott ki a játékunkban, ellenfelünk mind fizikumban mind játéktudásban fölénk nőtt és megérdemelten nyert…”

Tovább a galériához >>>
Fotó: Palkovits Tamás