Még mindig a betegség a legnagyobb ellenfelünk

ORSZÁGOS KENGURU KUPA – 4. régió – 6. forduló

2020. március 7. – Tata, Vaszary János Általános Iskola

 

OSE Mókusok – Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 56 – 46 (6-7,18-16,20-4,12-19)

Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok – Tatai Mosómedvék 46 – 74 (10-20,16-23,12-11,8-20)

 

Csátaljayné Áder Patrícia:

Ismét (még mindig) nagyon rossz előjelekkel vágtunk neki az újabb idegenbeli fordulónknak. Az előző heteket ismét nem tudtuk teljes létszámban végig edzeni, rengeteg betegünk van hetek óta. Az 1. mérkőzésünkön az oroszlányi ellenfelünk 2 játékosát, (akik ketten 40 pontot dobtak), nem tudtuk sem megállítani, sem lelassítani. A második mérkőzést pár perc pihenő után játszottuk, ahol kiütközött a fáradtság illetve az, hogy sokan betegség után érkeztek (edzés nélkül) játszani. Mindkét mérkőzésen küzdöttünk, hajtottunk, de sajnos ez most csak erre volt elég. Dolgozunk tovább!

   

Hajrá Sportiskola!

Hajrá Sopron!