MÉG ÉRZŐDÖTT AZ ÜNNEPEK HATÁSA

ORSZÁGOS GYERMEK KUPA 4. RÉGIÓ – ALAPSZAKASZ 4. FORDULÓ „B” CSOPORT

1. január 12. Sopron, BECSA

Soproni Sportiskolás Sasok – Soproni Tigrisek „A” 31:56 (7:16, 10:14, 4:16, 10:10)

Sasok: Vanó 8, Vida 8, Gerencsér 5, Janzsó 5, Ilyés 2, Vanyák 2, Németh 1, Kocsis, Majsa, Hawkins, Czákler, Gabnai.

Palkovits Tamás: „Az új év első mérkőzésén, a harmadik negyed kivételével, partiban voltunk a Tigrisek „A” csapatával. Szalontai ponterőssége döntőnek bizonyult.”

CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök – Soproni Sportiskolás Sasok 51:37 (13:13, 9:9, 17:4, 12:11)

Sasok: Vanyák 9, Vanó 8, Janzsó 8, Gerencsér 4, Hawkins 2, Vida 2, Ilyés 2, Németh 1, Gabnai 1, Czákler, Kerling, Kocsis.

Palkovits Tamás: „Az első félidőben még volt levegőnk. A második játékrészben érződött, hogy az ünnepek után mi dupláztunk, ráadásul két meghatározó játékosunk is hiányzott. Nem maradt más hátra, erőt kell gyűjtenünk és készülni a „C” csoportra. Gratulálunk ellenfeleinknek!”