Második edzőmérkőzés (U18/A)

Unger Steel Gunners Oberwart – Soproni SI KA/A eredmény 71:55

(21:14, 20:17, 14:12, 16:12)
2018.09.08., szombat, 15:00 – Oberwart, Sporthalle
 
SSI KA/A: Toth 4, Kovacs, Hencz 14, Simon 2, Szilagyi 1, Lampert, Tabajdi 2, Heiszenberger 2, Scholl 15, Horvath 2, Csataljay 13.
 
Molnár József:

„Nagyon hasznos edzőmérkőzést játszottunk, melynek során szembesültünk jó néhány hiányosságunkkal. Például azzal, mit jelent az agresszív védekezés (illetve annak hiánya), hogyan kell nyomás alatt tartani a labdát, mi történik, ha nem vagyunk képesek levédeni a
betöréseket, és mi a következménye annak, ha nem elég jók a kizárásaink.
Támadójátékunk és a támadások félépítése akadozott, köszönhetően az ellenfél agresszív védekezésének. Ezen túlmenően egyetlen 3 pontost sem sikerült értékesíteni, és ez jól látszik a dobott pontjainkon.
Tovább kell dolgoznunk és egyénileg mindenkinek képzettebb védővé kell válnia.
Támadójátékunk pedig akkor lesz majd hatékonyabb, ha jobban olvassuk a védekezést és a játékhelyzeteket.”