Ma semmi sem sikerült… (U16B)

Fiú Kadett Regionális Bajnokság – Alapszakasz II. – Nyugati régió – Felsőház

Részletek >>>

Alba Fehérvár/B – Soproni Sportiskola KA/B 119:51

(29:15, 20:11, 31:11, 39:14)
2018.04.07., szombat, 12:00 – Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok

SSI KA/B: Pölös 17/3, Kertész 10, Rokob 4, Grah, Kovács Á. 2. Cserék: Rausch 9, Horváth M. 6/3, Taschner 1, Veöreös 2, Vigh.

Farkas Dávid:

„Négy nap alatt három mérkőzést kellett játszanunk, valamint pont a harmadikon kaptunk negyven percen keresztül kemény és faulthatáron lévő egész pályás letámadást, így még az első félidőben csak-csak tartottuk magunkat, de a fáradtság legyőzött minket és sajnos nem csak a lábak fáradtak el, hanem fejben is teljesen lenulláztuk magunkat, melynek nem lehetett más az eredménye, mint a rengeteg eladott labda és ez a súlyos vereség. Hibáztatni továbbra sem tudom játékosaimat, forgatjuk őket folyamatosan és mindenkinek sok játékpercet próbálunk adni, de ilyen sorozatterhelés miatt ez nem egyszerű és kezdik az utolsó tartalékjaikat elhasználni. Az április azonban még előttünk áll, de próbálunk nem feltett kezekkel menni a csatákba.”