Léva – 3.nap

2019.11.30 14:30

Soproni Sportiskola – KK Flash 51 – 94

(8-29,5-13,16-19,22-33)

Dobók: Viera C 2, Szekeres Á 2, Dallos M 2, Gadácsi D 15/9, Vida M 2, Radványi B, Keller B 20/3, Ölbey T, Rédecsi F 2, Kiss V 3, Monostori K 3

Bali Ádám: “Kora délután rendezték meg ezt a mérkőzést, ami nekünk nagyon feküdt, hisz az első 10 percben csak kerestük a helyünket, nem tudtunk felpörögni. A második negyed végére sikerült rendet tenni a fejekben és végre a szívüket is kivitték a parkettra a srácok, és egy egál meccset tudtunk játszani a szintén 1,5 évvel idősebb srácok ellen. A fiúk megint bizonyítottak maguknak és nekem is, hogy ők többre is képesek, mint amit néha mutatnak. Mérkőzésről mérkőzésre fejlődünk, hisz most már kevesebb eladott labdánk volt, mint az ellenfélnek, több pontot dobtunk, mint eddig és az ellenfelet is 100 pont alatt tudtuk tartani. Ezek a kis célok segítik a fejlődésünket és ezt bízom benne, hogy a magyar bajnokságban kamatoztatni is fogjuk!

A meccsen két 2007-es játékosunk, Dallos Milán és Rédicsi Ferdinánd megdobták első EYBL pontjaikat.”

Hajrá Sportiskola!

Hajrá Sopron!