Lépésről-lépésre! Elkezdődött az U18 Regionális Bajnokság

 
U18 Regionális Bajnokság, 1. forduló
2022. 11.08. kedd 18:15 – Sopron, Belvárosi Sportcsarnok

Soproni Tigrisek – Soproni Sportiskola KA SMAFC 38-124 (11-34, 2-31, 7-35, 18-24)
 
SSI KA SMAFC: Nagy B. 6, Kiss V. 13, Pokker E. 15, Mentes Á. 19/3, Németh Á. 5
Cserék: Varga G. 19/3, Kisbéri K. 13/9, Kalmár K. 4, Radványi B. 3, Schaul M. 12, Pavisa O. 5, Horváth B. 10/6

Farkas Dávid – Nyilatkozat:
Nagyon vártuk már, hogy a saját korosztályunkban is elkezdhessük a bajnokságot, augusztus eleje óta, kemény és hosszú felkészülésen vagyunk túl. Szerencsére, az U20-as bajnokságban – kompletten ezzel a csapattal – már szeptember végén pályára léphettünk és ami a legfontosabb, a 3-4 évvel idősebbek ellen fejlődhetünk, valamint egyelőre ilyen fiatalon is a középmezőnyhöz tartozhatunk.

A mai mérkőzésen úgy gondolom ez a sebesség különbség, ez a ritmus és ez a szervezett, fegyelmezett játék nem hozhatott más eredményt, mint magabiztos győzelmet.
Mindenki, aki pályára lépett, hozzá tudott tenni a győzelemhez, de a mai 5 kimaradó játékosom is ugyanúgy részese ennek a sikernek. Nagyon büszke vagyok, hogy U18B csapat létére 17 fős kerettel dolgozhatok, immár 4. éve ezekkel a fiúkkal, akik továbbra is éhesek a sikerre és mindent megtesznek, hogy méltóképpen képviseljék a Sportiskola és a SMAFC színeit! Szép volt Fiúk!!! Köszönöm a mai mérkőzésen Doncsecs Kitti munkáját, aki beugró segédedzőként, a Fiúk korábbi edzőjeként segítette munkánkat és hasznos tanácsokkal látott el minket a mai napon!