Lackneros Farkasok is szépen teljesítettek

Országos Kenguru Kupa – 2. forduló  – “G” csoport

Sopron, Hunyadi Általános Iskola

2019.11.17.

Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok – Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok  20 – 45

(6-8,7-16,0-11,7-10)


Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok  – Győri KC Lovagok 2 – 0
 
Csátaljayné Áder Patrícia: “Betegségek és sérülések is nehezítették a hetekben az edzésmunkánkat, de igazi csapatmunkával, végig koncentrálva és vezetve győztük le ellenfelünket. Minden játékosomat dicséret illeti, hatalmas akarattal játszottak egymásért. Betegeinknek és sérültjeinknek mielőbbi jobbulást kívánunk! Köszönöm Bali Ákos kollégám munkáját! Hajrá Farkasok!

A győri ellenfelünk 4 fővel jelent meg a tornán, a mérkőzést le se játszották ellenünk.”
 
Hajrá Sportiskola!
Hajrá Sopron!