Közelebb… (U12B)

Gyermek Kupa – Alsóház – 2. forduló – 4. régió

Mosonmagyaróváron szerepelt a Soproni Sportiskolás Sasok (U12B) csapata. A nagy rivális, a Tata ellen, a 35. percig meg volt az oly rég áhított győzelem esélye, ám néhány védekezésbeli hiba megpecsételte sorsunkat. A B csoportból felkerült, szimpatikusan küzdő Mosonmagyaróvár legyőzése viszont nem okozott gondot.

Részletek >>>

A csoport

Soproni Sportiskolás Sasok – Tatai Zsiványok 77:88

(25:13, 10+7:29+3, 24:19, 11:24)
2018.02.24., szombat, 11.30 – Mosonmagyaróvár, Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok

SSI: Dallos 5, Brenner, Dénes 6, Kiss 23, Dombi 1, Halász 5, Grah 2, Bakó 15, Kenéz 7, Magyar 9, Barcsa 1, Tóth 3.

Palkovits Tamás:

Nagyon motiváltan kezdtük a mérkőzést és szép tetszetős játékkal sikerült tíz pont feletti előnyt kiharcolnunk. Sajnos, a második ötösünk sok védekezési hibát vétett, amelyet ellenfelünk könyörtelenül kihasznált. Közeledtünk riválisunkhoz, de még tovább kell fejlődnünk, hogy álmunk megvalósuljon. Örömteli volt félidei büntetőzésünk!

Mosonmagyaróvári Tigriskölykök – Soproni Sportiskolás Sasok 52:94

(10:26, 15+1:17+5, 16:20, 10:26)
2018.02.24., szombat, 13:00 – Mosonmagyaróvár, Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok

SSI: Dallos 10, Brenner 6, Dénes 17, Lajber 1, Kiss 30, Dombi 2, Halász 10, Grah 3, Bakó 4, Kenéz 2, Magyar 7, Tóth 2.

Közvetlenül a Tata elleni mérkőzés után is koncentráltak voltunk a szurkolók által támogatott hazai csapat ellen. Örülök, hogy mindenkinek sikerült a pontszerzés!