Kosárpalánta – 1. forduló

2017. december 3-án tartottuk a Soproni Darazsak Akadémiával közösen a legkisebbek versenyének első fordulóját.

Pethő-Klemencsics Nikolett:

„Már évek óta szerepelünk a programban, idén mi 3 csapattal (Gárdonyi, Deák, Nagycenk), a Soproni Darazsak Akadémia 2 csapattal (Hunyadi, Lackner) nevezett a Kosárpalánta bajnokságba. 3 fordulós a szezon, amiből az első fordulót egyesületünk rendezte a Novomatic Arénában. Résztvevő csapatok voltak: Gárdonyi, Deák, Nagycenk, Hunyadi, Lackner.
A versenyfeladatokban megtalálható volt minden olyan mozgásforma, amit a Kosárpalánta program felölel. Ezek a kosárlabda, atlétika, gimnasztika és a küzdősport.
A program végén minden kisgyerek kapott egy névre szóló emléklapot, egy “jojó”-t és csoki mikulást, így mindenki boldog távozott az arénából! :)” 

Tovább a galériához >>>