Kis visszatekintés Csátaljay Gáborral!

Csátaljay Gábor képekkel és pár mondattal emlékezik legemlékezetesebb pillanatáról az Akadémiánal!

“Ha a legemlékezetesebb pillanatot kellene kiválasztanom a Sportiskolánál töltött időszakból, akkor az mindenképpen a 2018-as u14 bajnokság megnyerése lenne. Felejthetetlen élmény volt!

A legnagyobb eredménynek mégis azt tartom, hogy olyan játékosok, akikkel 3-4 éven keresztül foglalkoztam, Schöll Ricsi, Simon Bazsi, Csátaljay Barna, már az SKC felnőtt csapatával edzenek, vagy a korosztályos utánpótlás válogatottak tagjai, mint a 2002-es csapatból Simon Balázs, Csátaljay Barna és Gászner Flórián, a 2004-esek közül pedig Csendes Peti, Csátaljay Peti és Meszlényi Robi.

Az utóbbi 2 szezonban a 2006-os csapattal dolgoztam. Sajnos az idei bajnokság idő előtt végetért, ezért nem tudtuk magunkat megméretni a döntőben, de reményeim szerint ebből a csapatból is többen hasonló sikereket érhetnek el.”