“Kettőből kettő” sikeres hétvége az U14/A-nak

Fiú Serdülő Bajnokság, Területi Alapszakasz II.

Sopron, 2019. október 20.

Dávid Kornél KA/A – Soproni Sportiskola KA/2006   60 – 77  (20-18, 10-26, 10-21, 20-12)

SSI: Keller B. 16, Vieira C. 8, Kiss V. 8, Gadácsi D. 7, Pavisa O. 7/3, Nyerges M. 7/3, Szekeres Á. 6, Monostori K. 6, Ölbey T. 6, Király A. 4, Sohler D. 2, Kisbéri K.

Egy hasonló erősségű csapattal szemben megilletődötten kezdtünk, már az első negyedben is rengeteg büntetődobást elhibáztunk, az egész mérkőzésen 26 kísérletből összesen 5-ször találtunk be, erre nem lehetünk büszkék. A második és harmadik negyedben olyan sebességgel játszottunk, amit régóta várok a csapattól. A jövőben is hasonló lelkesedést és iramot szeretnék látni a fiúktól.

Oroszlályi SE Lions/A – Soproni Sportiskola KA/2006   49 – 72   (6-21, 17-21, 14-11, 12-19)

SSI: Keller B. 21, Vieira C. 11, Ölbey T. 9, Pavisa O. 6, Szekeres Á. 6, Gadácsi D. 6, Monostori K. 4, Vida M. 4, Kiss V. 2, Nyerges M. 2, Sohler D. 1, Movik M., Radványi B.

Az első negyed jó védekezésének és gyors játékának köszönhetően hamar nagy előnyt szereztünk. A második negyedtől kezdve egyre több hibával játszottunk és már nem tudtuk ugyanazt a gyors játékot produkálni, csökkent a koncentráció. Ismét egy olyan mérkőzést játszottunk, amit saját magunknak tettünk nehézzé, és nem tudtuk megmutatni a valós tudásunkat!

A két győzelemhez gratulálok a fiúknak! A következő fordulóban a régió legjobb csapataival találkozunk, a most mutatott teljesítménynél többre lesz majd szükség!