Két mérkőzéssel kezdünk (U16)

Fiú Kadett Bajnokság – Döntő

Itt a várva várt nap. Kicsit borús, kicsit esős (Bonifác napja, a Fagyosszentek vége van ma), de legalább szívesen megyünk be egy mérkőzésektől „forrongó” csarnokba. Ugyanis ma veszi kezdetét – és négy napon át tart – a Nemzeti Fiú Kadett Kosárlabda Bajnokság Döntője.

Az első napon, játékosaink azonnal „fejest ugranak” a mélybe és két mérkőzéssel kezdenek:

11:00 Soproni Sportiskola – BUDAFOK-CSOPA/MAFC
19:00 Körmendi Törpördögök – Soproni Sportiskola

Jó lenne, ha éreznék fiataljaink, hogy itthon, a Kosárlabdázás Városában vívják találkozóikat, ahol a szurkolók sportszerű buzdítással sarkallják őket a még jobb teljesítményre. Jöjjünk hát a már oly sok sikert megért Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnokba minél többen, és zúgjon a HAJRÁ SOPRON! HAJRÁ SPORTISKOLA!