Két győzelem kis hiányérzettel

Országos Kenguru Bajnokság 

Győr,

2020. 02.01.

Feketés Darazsak – Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok  7-63 (0-16, 4-15,2-16,1-16)
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok – Soproni Tigrisek Deák Tér 52-21 (11-4,3-12,17-4,21-1)

Csátaljayné Áder Patrícia: Első mérkőzésünkön egy szerényebb képességű győri csapattal játszottunk, aminek köszönhetően mindenki sok időt tudott a pályán tölteni. A második meccsen a Tigrisek „játékstílusához” nehezen tudtunk alkalmazkodni, de a gyerekek először hősiesen küzdve, majd pedig igazi csapatmunkával végig őrizték az előnyüket. A különbség azért nem lett több a két csapat között, mert sajnos a félidei büntetőkből mi egyet sem tudtunk értékesíteni. Jó úton haladnak a srácok, dolgozunk tovább becsületesen!

    

Hajrá Sportiskola!

Hajrá Sopron!