Jobban bírtuk a végjátékot

 

Nemzeti Fiú Kadett Kiemelt Bajnokság, Rájátszás a 25.-32. helyért, I. forduló

2022. 02.27. vasárnap 13:30 – Sopron, Krasznai Ferenc Sportcsarnok

Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia SMAFC – MEAFC “A” 67-55 (17-14, 18-16, 11-13, 21-12)

 
SSI KA SMAFC: Kiss V. 19, Kisbéri 8/6, Radványi 7/3, Ölbey 10, Dallos 
Cserék: Pethő 12/3, Movik 3/3, Pavisa 4, Porrogi I., Porrogi A. 4, Joó, Rédecsi
 
 

Farkas Dávid – Nyilatkozat:
Bár többször is próbáltuk huzamosabb ideig megtartani hét-nyolc pontos előnyünket, harmincöt percig fej-fej mellett haladtunk az extra dobóformát produkáló MEAFC ellen. Az utolsó öt percben azonban még egy szinttel feljebb tudtuk emelni védekezésünk minőségét és élességét, ezáltal mindösszesen hat pontot kaptunk, e mellé sikerült tizennégyet szerezni és egy viszonylag izgalommentesebb végjátékot játszani. Gratulálok a fiúknak, hiszen mindjárt az első fordulóban egy fontos mérkőzést kellett behúzni ahhoz, hogy el tudjuk majd érni azt a célt, melyet kitűztünk magunknak a tavaszi rájátszásra!