Itthon is legyőztük a listavezetőt!

Nemzeti Fiú Junior Bajnokság, A csoport

  1. január 19.

 

Soproni Sportiskola KA/A – DEAC KA  90 – 85  (32-18, 17-20, 20-24, 21-23)

SSI: Csendes P. 15, Csátaljay P. 17/6, Hajnal K. 24/6, Vámosi D., Rausch B. 13. Cserék: Böhm Á. 12/6, Nyikos B. 2, Balogh L. 7/3, Wilcsinszky Á.

Carlos Vallejo: „Nagyon kellett a győzelem, ennek megfelelően harcoltunk. Nagyon kemény küzdelem volt. Úgy tűnt, hogy kontrolláljuk a mérkőzést, és már 18 pontos előnyt is kiépítettünk a harmadik negyedben. A Debreceni csapat változtatni tudott a védekezés intenzitásán, ez megzavart minket, türelmetlenné váltunk és sokat hibáztunk. 2 perccel a lefújás előtt már 4 ponttal ellenfelünk vezetett, de a végjáték hatalmas küzdést és látványos feltámadást hozott, így másodszor is legyőztük a listavezetőt. Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, akik érett játékkal megmutatták, hogy bárkit képesek vagyunk legyőzni.”