Hihetetlen hajrá döntött (U14A)

Fiú Serdülő Bajnokság – Döntő – Keresztjáték (az 5-8. helyért)

Serdülő csapatunknak megszületett első győzelme a hódmezővásárhelyi Országos Döntőben. Bár mindig öröm a siker, de most a legjobbkor jött, hiszen így az 5-6. helyért játszhatunk visszavágót a Debrecennel.

Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Sportiskola/A 57:60

(15:14, 16:18, 15:10, 11:18)
2017.05.27. szombat, 12:00 – Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
Részletek >>>

SSI/A: Csendes 12/3, Balogh 8, Csátaljay 1, Vámosi 3/3, Graf 4. Cserék: Meszlényi 10/3, Hajnal 17/3, Rácz 2, Nyikos 1, Kovács 2, Wilcsinszky, Rokob.

Tápai Zsolt:

„Csalódott vagyok, mert egy megnyert mérkőzést veszítettünk el, mert korán bontottuk a pezsgőt. A vereségben én is benne vagyok, mert túl naiv voltam. Gratulálok a Sopronnak, példát mutattak abból, hogy egy meccs 40 percig tart. Szeretjük őket nagyon, és biztos vagyok benne, hogy holnap jó szájízzel zárjuk a tornát.

Csátaljay Gábor:

„Óriási küzdéssel, egy szinte már elveszett mérkőzést sikerült megfordítanunk. Óriási gratuláció a srácoknak! Egy pillanatig sem adták fel, és végig hittek a győzelemben.

Tovább a galériához >>>