Helyén volt a szívünk

Nemzeti Fiú Regionális Kadett Bajnokság – 2. forduló
2019.10.15, kedd, 17:30 – Sopron, BECSA
 
Soproni Tigrisek – Soproni Sportiskola KA/B 46-58 (18-14, 8-14, 14-10, 6-20)
 
SSI KA/B: Holló 15, Kalmár K. 13, Mentes 4, Schaul 12, Gönczi 4
Cserék: Taoning 6, Varga M. 2, Varga G., Kalmár I., Róth 2, Vass, Németh L.
 
 
Farkas Dávid: “Az első félidő parázs hangulatban telt, inkább a küzdelem dominált, mint a kosárlabda, fej-fej mellett haladtak a csapatok. A harmadik negyedben óriási rövidzárlat keletkezett a játékunkban és kilenc pontos hátrányba kerültünk, mely úgy tűnt végzetes lesz. Ekkor azonban egy utolsó riadót fújva, 18-2-es rohanással kezdtük a záró negyedet, védekezésünk ebben a szakaszban szinte hibátlan volt és a szerzett labdákból könnyű ziccereket dobtunk, ezzel összeroppantva ellenfelünket. Az utolsó percekre az előnyünk higgadt megőrzése volt a feladat, mely sikerült, így egy értékes győzelmet zsebeltünk be a mai nap folyamán. Csütörtökön zárul le idei első “NBA-s” hetünk, ahol hét nap alatt négy mérkőzést kell lejátszani a fiúknak, de a fáradtság ellenére megpróbálunk nekimenni és egy nagyot alkotni még a hétre, hisz “ezt egy életen át kell játszani, amíg feszül a húr.”