Hasznos mérkőzés volt!

U16 edzőmérkőzés
 
Zalakerámia ZTE KK “B” – Soproni Sportiskola KA “B” 55-54 (19-11, 15-8, 7-16, 14-19)

2021.04.22. csütörtök 17:00 – Zalaegerszeg, Ostoros Sportcsarnok

 
 
SSI KA “B”: Radványi, Kiss V. 10, Nagy B. 14, Mentes 10/3, Ölbey 8/6
Cserék: Varga G. 2, Kulik 4, Schaul 2, Kisbéri 2, Movik, Szivós 2, Pavisa

 

Farkas Dávid – Nyilatkozat:
Nagyon hasznos mérkőzésen vagyunk túl, először is köszönjük a ZTE KK-nak a lehetőséget, hogy játszhattunk velük!
Mi sajnos továbbra sem tudunk teljes létszámmal készülni a május végi Döntőre, de minden rosszban van valami jó, hiszen a mai edzőmérkőzésen így legalább több játékperc és lehetőség jutott azoknak, akik a bajnoki mérkőzéseken kevesebb szóhoz jutottak. Ezzel volt aki élni tudott, volt aki nem. Az első és a második negyedet is 0-10-es rövidzárlattal kezdtük, ennek okait keresni fogjuk a videóból, ami azonban a mai mérkőzésből is kiderült, hogy van tartása a csapatomnak, hiszen 39-19-es hátrányból, “egylabdás” ki-ki csatát sikerült kiharcolnunk, ahol ha az utolsó másodpercekben kicsit rutinosabbak vagyunk, még győzni is sikerült volna, de ma ez volt a legkevesebb, hisz az érdekelt, amit a pályán láttam, nem amit az eredményjelzőn. A bajnoki találkozókat veretlenül (10/10) abszolváltuk, most a finomításnak és a Döntőre való felkészülésnek szenteljük edzéseinket, edzőmérkőzéseinket és videóelemzéseinket. Remélem minél hamarabb teljes létszámban tudunk készülni, hisz úgy lesz majd 100%-ban minőségi és érdemi a felkészülés!

 

További képekért kattints IDE !