GYERE, KOSARAZZ VELÜNK A DEÁK TÉREN!

Ma a Deák Téri Általános Iskolában tartott toborzót akadémiánk a Darazsak Akadémiával közösen. A Sopron KC férfi és a Sopron Basket női NB I-es csapatainak játékosai tartottak bemutatót, majd az érdeklődőkkel közösen végeztek technikai feladatokat, dobóversenyeket. Az örömteli foglalkozást többen azzal zárták, hogy ők is szívesen csatlakoznak hozzánk.

Akadémiáink a már meglévő tanítványokkal együtt várják a csoportba azon fiúkat és lányokat, akik még nem kosaraznak, de szeretnének játékos foglalkozásokon megismerkedni a kosárlabdával, elsajátítani az alapokat, és mindeközben remek közösségünkben, hasznosan tölteni az időt!
Egyelőre még a Berzsenyi és Eötvös Gimnáziumokban vannak az edzések, de amint elkészül az üvegfalat védő háló, már a Deák tornatermében pattogtathatják a labdát a kosárlabda iránt érdeklődők.

Gyere, kosarazz velünk!